انعقاد قرارداد بیمه تکمیل درمان فرهنگیان با بیمه دانا

انعقاد قرارداد بیمه تکمیل درمان فرهنگیان با بیمه دانا

بیمه تکمیل درمان فرهنگیان با بیمه دانا

امضای بزرگترین تفاهم نامه بیمه ای کشور بین بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش

بزرگ‌ترین تفاهم نامه بیمه‌ای کشور بین وزارت آموزش و پرورش و شرکت بیمه دانا امضا شد.

بنا به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در آیین مبادله تفاهم نامه کلیه امور بیمه‌ای وزارت آموزش و پرورش با بیمه دانا که در تاریخ 1401/03/18 بین مدیر عامل بیمه دانا دکتر رضا جعفری و معاون برنامه ریزی این وزارتخانه دکتر عسگری در اردوگاه شهید باهنر تهران به امضا رسید، حدود یک میلیون و پانصد هزار نفر از فرهنگیان و بالغ بر 15 میلیون نفر دانش‌آموز تحت پوشش انواع خدمات بیمه‌ای بیمه دانا قرار گرفتند.

شرکت بیمه دانا در سراسر کشور دارای شعبات و نمایندگی های فعال می باشد. در این مراسم دکتر جعفری مدیر عامل بیمه دانا ضمن ابراز خشنودی از انعقاد قرارداد با جامعه بزرگ فرهنگیان کشور، به تجارب و سوابق خدمتی این شرکت به کارکنان وزارت آموزش و پرورش در سنوات گذشته اشاره و تاکید کردند.
بیمه دانا با داشتن 85 شعبه در سراسر کشور و حدود 2820 نماینده فعال در قالب شبکه فروش، با تجهیز زیرساخت های خود، آماده ارائه سریعترین و بهترین نوع خدمات بیمه ای به فرهنگیان سراسر کشور است.

ایشان با اشاره به اینکه این تفاهم نامه از تاریخ 1401/04/01 اجرا خواهد شد، ابراز امیدواری کردند. شرکت بیمه دانا با ارائه خدمات بیمه ای به فرهنگیان و دانش آموزان کشور، شاهد یک رویداد بزرگ ملی در حوزه خدمات رسانی بیمه‌ ای به وزارت آموزش و پرورش می باشد.

بخوانید:  تصادف و متواری شدن مقصر

در این مراسم دکتر عسگری معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش نیز با تشریح روند امضای قرارداد با بیمه دانا و سوابق درخشان این شرکت بزرگ بیمه‌ ای در کشور ابراز امیدواری کردند، بهترین و کامل‌ترین نوع خدمات بیمه‌ ای به کارکنان این وزارتخانه و دانش‌آموزان کشور توسط بیمه دانا ارائه شود.

با توجه به این تفاهم نامه، فرانشیز بیمه تکمیل درمان برای فرهنگیان فقط ۱۵ درصد می باشد. همچنین شرکت بیمه دانا در نظر دارد شرایط مناسبی برای صدور بیمه‌ نامه های شخص ثالث و بدنه اتومبیل جامعه فرهنگیان ارائه دهد.

بیمه گذاران محترم می توانند جهت صدور انواع رشته های بیمه ای با شماره تلفن 09131064315 تماس حاصل فرمایند.

بیمه تکمیل درمان بیمه دانا

کاربران محترم می توانند جهت مشاوره رایگان، سوالات خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایند.

جهت اطلاع از آخرین اخبار بیمه ای به صفحه اینستاگرام ما  به آدرس www.instagram.com/bimeh_dana10115 مراجعه نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *