صدور آنلاین بیمه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه در اصفهان:

بیمه دانا نمایندگی افقری کد 10115 به منظور تسهیل در امر خدمت رسانی به بیمه گذاران محترم علاوه بر ارائه خدمات حضوری، از طریق فرم درخواست آنلاین امکان ارائه خدمات غیر حضوری و صدور بیمه نامه در کوتاهترین زمان ممکن را برای بیمه گذاران محترم فراهم نموده است. شما بیمه گذاران محترم می توانید از طریق ثبت اطلاعات مربوطه و یا تماس با شماره تلفن 09131064315، بیمه نامه خود را به راحتی خریداری نمایید. 

در حال حاضر استعلام و صدور آنلاین بیمه نامه شخص ثالث، استعلام و صدور آنلاین بیمه نامه بدنه، استعلام بیمه نامه مسئولیت کارفرما تولیدی، صنعتی، خدماتی/ ابنیه(ساختمانی) / پروژه های عمرانی، استعلام آنلاین بیمه نامه مسئولیت مدنی حرفه ای پزشکان ، استعلام آنلاین بیمه نامه مسئولیت مدنی حرفه ای پیراپزشکان، خرید اینترنتی بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی و همچنین استعلام و خرید اینترنتی بیمه مسئولیت آسانسور در سایت فراهم گردیده است.

مزایای خرید آنلاین بیمه نامه:

 1. امکان استعلام و صدور بیمه نامه در کوتاه ترین زمان ممکن
 2. امکان مشاوره رایگان جهت خرید بیمه نامه
 3. صرفه جویی در زمان و هزینه
 4. امکان خرید اقساطی بیمه نامه
 5. پشتیبانی و پاسخ گویی مناسب به بیمه گذاران

بیمه آنلاین شخص ثالث دانا:

بیمه شخص ثالث دانا

بیمه شخص ثالث دانا

بیمه شخص ثالث یا بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایط نقلیه زمینی یکی از مهمترین و شناخته شده ترین بیمه نامه ها می باشد. کلیه دارندگان وسایل نقلیه اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی مکلفند وسایل نقلیه خود را در قبال خسارت بدنی و مالی که در اثر حوادث وسایل نقلیه مذکور به اشخاص ثالث وارد می شود نزد شرکت بیمه ای که مجوز فعالیت در این رشته را از بیمه مرکزی داشته باشد، بیمه کنند.

انواع پوشش های بیمه نامه شخص ثالث:

 1. پوشش خسارت مالی
 2. پوشش خسارت جانی
 3. پوشش حوادث راننده

تخفیف عدم خسارت در بیمه شخص ثالث دانا:

براساس مصوبه هیات وزیران و به استناد ماده 18 قانون بیمه شخص ثالث مصوبه خرداد 1395 تخفیف عدم خسارت بیمه نامه های شخص ثالث برای هر سال پنج درصد پیش بینی شده است بنابراین اگر بیمه گذار، چهارده سال فاقد سابقه خسارتی باشد امکان دریافت حداکثر تخفیف ممکن یعنی هفتاد درصد تخفیف عدم خسارت را خواهد داشت.

از طرف دیگر در صورت وقوع حادثه در طول مدت بیمه نامه با توجه به نوع حادثه از نظر خسارت مالی و یا خسارت جانی، کل  تخفیفات بیمه گذار از بین نخواهد رفت.

در حال حاضر برای محاسبه تخفیف عدم خسارت بیمه نامه شخص ثالث باید به درصد تخفیف ثالث و حوادث راننده که هر دو بر روی بیمه‌ نامه قبلی درج شده دقت نمایید.

کاربری خودرو:

یکی از مواردی که باید هنگام خریداری بیمه نامه شخص ثالث به آن دقت نمائیم کاربری وسیله نقلیه می باشد. کاربری خودرو  تعیین ‌کننده میزان ریسک خودرو برای رخ دادن حادثه و همچنین میزان هزینه معمول در یک حادثه رانندگی است.
کاربران اسنپ و تب سی نیزمی بایست در هنگام خرید بیمه نامه شخص ثالث به کارشناس صدور بیمه نامه اطلاع دهند تا کاربری آنها در سیستم آژانس ثبت گردد. لازم به ذکر است اگر بیمه گذاران در هنگام صدور بیمه نامه به این موضوع دقت نکرده اند و یا اینکه کاربری خودرویشان پس از صدور بیمه نامه تغییر کرده باشد، می توانند با صدور الحاقیه نزد نمایندگی  خود، کاربری وسیله نقلیه خود را تغییر دهند و با پرداخت حق بیمه اضافی الحاقیه خود را دریافت نمایند.

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث:

در مقابل تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث، جریمه دیرکرد آن موجب افزایش حق بیمه می‌ شود. همان‌ طور که می دانید بیمه شخص ثالث برای تمامی دارندگان وسایل نقلیه اجباری است. در صورتی‌ که در تمدید بیمه شخص ثالث وقفه‌ ای بیفتد، به صورت روز شمار مبلغی به حق بیمه شما اضافه خواهد شد که برای خودروهای مختلف متفاوت است. اضافه شدن جریمه دیرکرد به حق بیمه وسیله نقلیه به صورت روز شمار تنها تا 365 روز محاسبه و اعمال می‌ شود به این صورت که جریمه دیرکرد یک سال با دو سال تفاوتی ندارد.

عواقب دیرکرد تمدید بیمه شخص ثالث:

در صورت عدم تمدید بیمه شخص ثالث علاوه بر عواقب مالی، مشکلات دیگری نیز وجود خواهد داشت. از عواقب اصلی نداشتن بیمه نامه شخص ثالث عبارت است از:

 • متوقف شدن خودرو توسط پلیس راهنمایی و رانندگی
 • حوادث رانندگی
 • افزایش حق بیمه ناشی از جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیف عدم خسارت از بین می‌رود؟

اگر به هر دلیل می‌خواهید شرکت بیمه‌ ای خود را تغییر دهید مثلا اگر می‌خواهید بیمه نامه خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایید و امکان خرید اقساطی از شرکت قبلی‌ تان میسر نیست می‌توانید بدون هیچ نگرانی، از شرکت دیگری بیمه نامه شخص ثالث خود را خریداری کنید. تخفیف‌ های عدم خسارت با تغییر شرکت بیمه در زمان تمدید بیمه ‌نامه از بین نمی‌ روند و با داشتن بیمه ‌نامه از هر شرکت بیمه، به راحتی می‌ توانید از تخفیف‌ های خود استفاده کنید.

جهت استعلام و سفارش آنلاین بیمه نامه شخص ثالث دانا کلیک نمایید.

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه در اصفهان

صدور آنلاین بیمه بدنه دانا:

شرکت بیمه دانا از جمله شرکت‌ های بیمه ‌ای است که قدمت بالایی را در صنعت بیمه دارد، شرکت بیمه دانا در رشته بیمه بدنه، با توجه به مزایایی که داشته از انتخاب های پرطرفدار این رشته بیمه‌ ای بوده است. از این رو ما به بررسی تخصصی بیمه بدنه دانا می‌پردازیم تا اطلاعات بیمه‌ای شما را درباره این بیمه نامه کامل‌ تر کنیم.

مزایای بیمه بدنه دانا چیست؟

شرکت بیمه دانا از جمله شرکت ‌های بیمه‌ ای است که در رشته بیمه بدنه دارای بیمه گذاران زیادی می ‌باشد. علت انتخاب بیمه دانا به عنوان شرکت بیمه گر در بیمه بدنه را می توان در چند آیتم زیر بررسی کرد:

 1. خسارت دهی بسیار خوب و عالی توسط شرکت بیمه دانا در رشته بیمه بدنه
 2. پاسخگو بودن کارشناسان این شرکت بیمه در ارائه مشاوره در زمینه خرید
 3. تعدد شعب بالای این شرکت بیمه در سراسر کشور و تقریبا در همه استان‌ ها و اغلب شهر‌های کشور
 4. سابقه کاری شرکت بیمه دانا در صنعت بیمه که یکی از شرکت ‌های بیمه قدیمی می‌ باشد.
 5. ارزان و مناسب بودن قیمت بیمه دانا برای اکثر خودروهای سواری و بارکش

خسارت های تحت پوشش بیمه بدنه دانا:

بیمه بدنه دانا در اصفهان

بیمه بدنه دانا در اصفهان

با داشتن بیمه بدنه دانا اگر خسارتی به خودروی شما وارد شود، جبران هزینه‌ های وارد شده در اثر حوادث زیر به عنوان پوشش ‌های اصلی تحت پوشش می ‌باشد:

 • خساراتی که در اثر سرقت کلی خودرو به وجود آمده باشد.
 • خسارات وارد شده در اثر واژگونی خودرو و یا سقوط خودرو باشد.
 • خساراتی که در اثرآتش سوزی و صاعقه و انفجار به خودرو وارد شود.
 • خساراتی که در اثر برخورد یک جسم ثابت و یا متحرک و یا برخورد اجسام دیگر به خودرو وارد شود.
 • هزینه‌ های مربوط به حمل و نجات خودروی آسیب دیده تا نزدیکترین تعمیرگاه حداکثر تا ۲۰ درصد حق بیمه پرداختی

پوشش های تکمیلی و اضافی بیمه بدنه دانا:

بیمه بدنه دانا برای ارائه پوشش‌ های کامل به بیمه گذاران بدنه در کنار پوشش‌ های اصلی، پوشش ‌های اضافی را برای داشتن یک بیمه نامه کامل به بیمه گذاران محترم، پیشنهاد می دهد:

پوشش سرقت درجای تمام قطعات: سرقت از جمله حوادثی است که بسیار دردسر ساز می باشد، از این رو برای جبران خساراتی که ممکن است در اثر سرقت به قطعات خودروی شما وارد شود، با داشتن این پوشش، قابل جبران می باشد. این پوشش شامل تمام قطعات اضافی خودرو از جمله وسایل صوتی مانند: رادیو پخش، باند، آمپلی فایر، ساب و …. همچنین رینگ ها و لاستیک ها تحت پوشش می باشد.

پوشش سیل و زلزله: بلایای طبیعی از جمله حوادثی هستند که غیر قابل پیش بینی بوده و ممکن است خسارات قابل توجهی را به خودروی بیمه شده وارد نماید. با داشتن این پوشش شما می توانید خسارات ناشی از سیل و زلزله را جبران کنید.

پوشش نوسانات قیمت خودرو: افزایش و کاهش قیمت در طول مدت بیمه نامه می تواند در زمان خسارت درد سر ساز باشد چرا که ارزش خودروی بیمه شده یکی از مهمترین رکن های مهم محاسبه و پرداخت خسارت در بیمه بدنه می‌ باشد.

خسارات ناشی از پاشیده شدن رنگ و مواد شیمیایی و اسیدی

شکست شیشه

هزینه ایاب و ذهاب بیمه گذار در زمان تعمیر وسیله نقلیه

جهت استعلام و سفارش آنلاین بیمه نامه بدنه دانا اینجا کلیک نمائید.

کاربران محترم می توانند جهت مشاوره رایگان، سوالات خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایند.